Úvěry

Rozhodli jste se pro rychlé vyřízení hypotečního úvěru s nízkou úrokovou sazbou a bez zbytečných výdajů? Zdarma Vám zprostředkujeme hypoteční úvěry všech dostupných bank na trhu. Nabízíme Vám profesionální služby v oblasti hypotečních úvěrů, ale také ostatních typů úvěrů pro fyzické a právnické osoby.

Klasická hypotéka

Nejběžnější typ úvěru je výhradně zajištěn nemovitostí. Úvěr je možné využít pouze na financování nemovitosti, běžně označované jako účelové financování. Běžně je toto financování využíváno pro nákup nemovitostí, výstavbu či rekonstrukci.

Refinancování úvěru

Nevyhovují Vám stávající úroky či podmínky u Vašeho současného úvěru? Nechte si úvěr jednoduše refinancovat. Jedná se o přesun stávajícího úvěru z jedné banky do druhé. Můžete tak získat mnohem výhodnější podmínky a ještě přitom ušetřit. Nezávazně za Vás vyzjistíme aktuální situaci na trhu a navrhneme nové výhodnější řešení.

Americká hypotéka

Jedná se o typ hypotečního úvěru, který musí být zajištěn nemovitostí. Na rozdíl od klasického úvěru můžete získané prostředky využít na cokoliv jen chcete, tzv. neúčelově. Běžně je tento úvěr využívaný pro účely, které banka standardním účelovým úvěrem neumí financovat. Výhoda je financování čehokoliv avšak za lepší úrokovou sazbu než u spotřebitelského úvěru.

Úvěr ze stavebního spoření

Tento produkt je alternativním řešením k hypotéce. Zpravidla není tak výhodný avšak je mnohem dostupnější širšímu okruhu zájemců o úvěr. Obecně platí, že pokud naspoříte 40% cílové částky, tak získáte slušný řádný úvěr s neměnnou úrokovou sazbou. Pokud máte naspořeno méně než 40% cílové částky, tak získáte dražsí překlenovací úvěr. Úvěry do 800.000,- Kč lze získat i bez ručení nemovitostí. Používá se nákup nemovitosti nebo rekonstrukci.

Zaujal Vás některý z nabízených úvěru, nebo se jen potřebujete nezávazně poradit? Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace!